Nasze zapachy

Nasze kolekcje

Nasze produkty

Strona główna > Inspiracje

Inspiracje

Zadbaj o odpowiedni nastrój

Stwórz magiczne wspomnienia

Wykreuj swój własny unikalny styl i dodaj dodatkowy akcent do swojego domu dzięki świecom i produktom zapachowym Bolsius. Znajdź pomysły i wskazówki, aby przekształcić swoje miejsce w oazę ciepła, przytulności i osobowości. To nie tylko świeca... to ten ostatni akcent!

Odnajdź zen

Nie ma nic bardziej kuszącego niż uroczo pachnąca i delikatnie oświetlona łazienka, która sprzyja relaksowi. Wprowadź pozytywne wibracje w miękkim, ciepłym i przytulnym otoczeniu, podczas gdy odpoczywasz i uwalniasz się od obciążeń dnia.

Shop the look

Przygotowaliśmy specjalną selekcję inspirujących zestawów do kupienia, które pobudzają wyobraźnię, stymulują zmysły i ułatwią tworzenie własnej, osobistej przestrzeni. Ten wyjątkowy, magiczny klimat marki Bolsius jest na wyciągnięcie ręki!

5 pomysłów, aby uczynić swój dom jeszcze przyjemniejszym

Czy chciałbyś udekorować swój dom kompozycjami pięknych świec, ale nie wiesz, od czego zacząć? Przeczytaj nasze wskazówki i pozwól swojej kreatywności rozwinąć skrzydła!

1. Kolor to podstawa

Warto wybierać świece, które pasują do kolorystyki wnętrza. Barwy neutralne, takie jak kość słoniowa, jasny szary lub beżowy są neutralnym, bezpiecznym wyborem. Kombinacje ton w ton zapewniają elegancki wygląd, podczas gdy kontrastujące kolory dodają życia. Dodanie intensywnego koloru, np. fioletowego lub miodowego żółtego może naprawdę urozmaicić twoje wnętrze. Spróbuj!

2. Nakładaj warstwy

Stwórz głębię i teksturę umieszczając świece na różnych wysokościach i miejscach, na przykład na podwyższonej platformie. Efekt warstwowy nadaje luksusowego wygląd.

3. Miksuj i dopasowuj

Możesz również łączyć różne wysokości i rozmiary samych świec, jako dodatkowa wymiarowość do swojego układu. Łącz świece stołowe z tealightsami, aby uzyskać różne efekty lub połącz je z przytulnymi dyfuzorami zapachowymi.

4. (A)symetria

Symetria tworzy poczucie równowagi i elegancji, podczas gdy asymetria nadaje nieformalny, zabawny wygląd. To świetna zabawa w eksperymentowanie!

5. Dodaj akcesoria

Wykorzystaj świeczniki, tace, lustra lub inne elementy dekoracyjne, aby uzupełnić i wizualnie wzbogacić swoje zestawienie.

Bezpieczne używanie

Bezpieczeństwo jest absolutnie kluczowe! Ciesz się magią światła świec bez żadnych obaw, pamiętając jednocześnie, aby umieszczać je na stabilnej podstawcę, w świeczniku lub na tacy z dala od rąk dzieci. Dodatkowa wskazówka: unikaj umieszczania ich w pobliżu źródła ciepła lub na bezpośrednim działaniu promieni słonecznych oraz upewnij się, że są one zawsze odległe od siebie o co najmniej 10 centymetrów. Dzięki temu osiągniesz najlepsze efekty podczas spalania.