Nasze zapachy

Nasze kolekcje

Nasze produkty

Strona główna > Kontakt

Kontakt

Jak możemy Ci pomóc?

W Bolsiusie lubimy otrzymywać pytania od naszych klientów. Słuchamy pomysłów i życzeń dotyczących rozwoju produktów. Jednakże, aby utrzymać standard jakości na wysokim poziomie, interesują nas również rady lub ewentualne skargi dotyczące naszych produktów. Na podstawie tego możemy ulepszać produkty Bolsius. Jeśli chcesz się z nami podzielić swoim doświadczeniem, prosimy wypełnić poniższy formularz.

Bądźmy w kontakcie

Zadaj swoje pytanie bezpośrednio za pomocą formularza kontaktowego, po czym nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w ciągu kilku dni roboczych.

"*" oznacza pola wymagane

Twoje dane

Jak możemy Ci pomóc?

Poprosimy o zdjęcia przedstawiające zaistniały problem. Dopuszczalny format zdjęć: JPG, JPEG lub PNG, maksymalna wielkość 3 MB. Jeśli na produkcie jest kod produkcyjny, również go sfotografuj. Poniżej przykład:
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, pdf, Maks. rozmiar pliku: 3 MB.
Zdjęcie, które dokładnie pokazuje, w jakiej sprawię do nas piszesz.
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, pdf, Maks. rozmiar pliku: 3 MB.
Zdjęcie pokazujące, w jaki sposób produkty był używany.
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, pdf, Maks. rozmiar pliku: 3 MB.
Zdjęcie dolnej etykiety.
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Jak możesz się z nami skontaktować?

BOLSIUS POLSKA SPRZEDAŻ

 

BOLSIUS POLSKA PRODUKCJA

Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego. Skontaktuj się z nami wysyłając maila, wypełniając formularz powyżej, telefonicznie lub napisz na naszych social mediach.

Shop the look

Przygotowaliśmy specjalną selekcję dostępnych zestawów, które mają zainspirować Twoją wyobraźnię, pobudzić zmysły i ułatwić stworzenie Twojego własnego osobistego azylu spokoju i ciszy. To wyjątkowe uczucie Bolsiusa jest na wyciągnięcie ręki!