Nasze zapachy

Nasze kolekcje

Nasze produkty

Zrównoważony rozwój

Nasza droga ku zrównoważonemu rozwojowi

Wierzymy w naszą odpowiedzialność za zachowanie zdrowia i bezpieczeństwa świata dla przyszłych pokoleń. Bolsius stoi za zrównoważonym rozwojem i społeczną odpowiedzialnością biznesu. Realizujemy to z pasją, rzemieślniczym podejściem i miłością do ludzi i planety, abyśmy mogli nadal inspirować, budować więzi i rozgrzewać serca ludzi magią żywego płomienia.

RZEMIOSŁO

Doświadczenie budowane od 1870 roku i oparte o naszą pasję do jednoczenia ludzi. Z dumą projektujemy i tworzymy produkty w Europie.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Odkryj wysoki standard jakości, dzięki naszym starannie wykonanym produktom, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Ciesz się doskonałym płomieniem i wyjątkowym uwalnianiem zapachu.

WPŁYW

Z miłością do ludzi i planety, bierzemy odpowiedzialnosc za optymalizacje receptur, wykorzystując materiały pochodzenia roślinnego. Dążymy do zrównoważonego rozwoju, stosując opakowania nadające się do recyklingu, korzystając z transportu o niskim zużyciu energii i ograniczając ilość odpadów.

Mamy certyfikat B Corp

Jako B Corp, jesteśmy częścią globalnej społeczności firm, które spełniają wysokie standardy wpływu społecznego i środowiskowego. Organizacje, które wykorzystują swoją działalność biznesową jako siłę dobra. To początek naszej drogi ku ciągłemu doskonaleniu i działaniom zbiorowym.

Czytaj więcej o B Corpie

Jesteśmy nastawienia na troskę zarówno o ludzi, jak i planetę, teraz, jak i dla przyszłych pokoleń; są one najcenniejszymi skarbami, jakie posiadamy, i musimy codziennie dążyć do ich ochrony.

– Stacie Raymond, Kierowniczka ds. Zrównoważonego Rozwoju

Strategiczne podejście

Tworzenie produktów o niepodważalnej jakości w dynamicznym świecie oznacza ciągłą adaptację i innowacje. Nasz oddany zespół nie tylko tworzy najbezpieczniejsze i najwyższej jakości świece. Nasza strategia wpływu opiera się na trzech filarach: redukcji, trosce i zaangażowaniu. Prowadzą one nasz proces podejmowania decyzji na różnych poziomach. Od wyboru dostawców, którzy dostarczają materiały pozyskiwane w sposób odpowiedzialny, spełniając normy środowiskowe i społeczne, po ograniczenie zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych, takie jak energooszczędne oświetlenie i urządzenia.

Dumnie wspieramy

1% dla Planety to globalny ruch, który inspiruje przedsiębiorstwa i jednostki do wspierania rozwiązań środowiskowych poprzez członkostwo i codzienne działania. Przekazując 1% ze sprzedaży naszej letniej kolekcji wpieramy różnorodne projekty środowiskowe. W 2022 roku przekazaliśmy 15 000 euro na rzecz ruchu 1% dla Planety.

Nasza historia

Ciągła innowacja i stała dbałość o jakość stanowią główny wątek, który przewija się przez historię Bolsiusa. To bracia Bolsiusowie, w 1870 roku, po raz pierwszy przetworzyli wosk pszczeli w tradycyjny sposób, co stanowiło fundamenty obecnej firmy.