Nasze zapachy

Nasze kolekcje

Nasze produkty

Strona główna > O nas

O Bolsius

To nie tylko zapach

to chwila przerwy

Od 1870 roku, naszą misją jest wzbogacanie magicznych chwil dla Ciebie i przyszłych pokoleń. Wierzymy, że doświadczanie magii, którą tworzy żywy płomień i zapach w zaciszu własnego domu prowadzą do głębszych doznań i większej harmonii, przyczyniając się tym samym do bardziej pełnego życia.

Doświadczeni i zafascynowani

Bolsius to firma rodzinna o głęboko zakorzenionej tradycji. Dzięki naszej bogatej historii i namiętności do tworzenia nastrojowych chwil, pobudzamy Twoje zmysły doskonałym żywym płomieniem i uwodzącymi zapachami. Nasze produktypowstają z miłości do ludzi i planety. To wszystko osiągamy dzięki zaangażowaniu ponad 1000 pracowników, którzy wspólnie sprawiają, że nasze produkty są teraz dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie.

Nie tylko dla Twojego domu

Świece Bolsius nadają się nie tylko do domu, ale także na zewnątrz. Wiele kawiarni, restauracji i hoteli korzysta z naszej linii produktów Professional- dla branży hotelarsko-gastronomicznej. Asortyment ten jest specjalnie dostosowany do specyficznych wymagań, jakie profesjonalni użytkownicy oczekują od naszych świec.

Do kościołów i klasztorów

Hoogeland-Kristen w Roermond jest częścią Grupy Bolsius i specjalizuje się w produkcji i sprzedaży produktów dla kościołów i klasztorów. Nasza oferta obejmuje świece ołtarzowe i kościelne, świece ofiarne, olejek do świętych lamp i świece nowenny, świece do chrztu i ślubu, świece komunijne i do bierzmowania oraz świece wielkanocne.

Ludzie i planeta są najcenniejszymi skarbami, jakie posiadamy. Dlatego pionierujemy w wykorzystaniu odnawialnego wosku z Europy. Wykorzystujemy również naturalne ekstrakty, bawełniany knot i przemyślane opakowania przyjazne dla środowiska.

– Frédéric Loos, Head of Category, Bolsius

Nasze zaangażowanie

Niezaprzeczalne doświadczenie

Nasza 150-letnia tradycja oraz nasza pasja do tworzenia atmosfery w domu gwarantują najwyższą jakość. Abyś mógł cieszyć się idealnym płomieniem i wyjątkowym zapachem.

Społeczna odpowiedzialność

Wszystko co robimy, robimy z miłości do ludzi i planety, dlatego nasze produkty powstają w Europie, gdzie minimalizujemy użycie wosku zwierzęcego i oleju palmowego.

Zielona misja

Uwielbiamy tworzyć magiczne chwile dla Ciebie i przyszłych pokoleń, dlatego ograniczamy nasz ślad węglowy. Produkujemy z roślinnych olejów i oliwy wytwarzanych w Europie. Używamy naturalnych ekstraktów, bawełnianego knota i opakowań przyjaznych dla środowiska.

Nasza historia

Ciągła innowacja i nieustanne dbanie o jakość stanowią nierozerwalny wątek, który przeplata się przez historię Bolsiusa. To bracia Bolsiusowie w 1870 roku po raz pierwszy przetworzyli wosk pszczeli w tradycyjny sposób, czyniąc tym samym początek obecnej firmy.