Nasze zapachy

Nasze kolekcje

Nasze produkty

Strona główna > Shop the Look

Shop the look

Stwórz inspirujące miejsce do pracy

Zaprojektuj swoją przestrzeń, aby cieszyć się pracą bardziej niż kiedykolwiek. Dodając odpowiednie akcenty, możesz zwiększyć swoją produktywność w pracy i zmniejszyć poziom stresu. Stwórz świadomą i dedykowaną przestrzeń do pracy, aby zwiększyć koncentrację.

Brzoskwinia powróciła do łask!

Brzoskwiniowy kolor, tak popularny w latach 80', powraca do łask! Ciesz się delikatnymi odcieniami i ożyw swoje wnętrze na nowo! Jako naturalny partner jasnoszarych tonów, może dodać ciepła i zainteresowania monochromatycznemu wystrojowi wnętrza, a także wnieść do mieszanki odrobinę nieoczekiwanego uroku.

Odnaleźć zen

Nie ma nic bardziej kuszącego niż uroczo pachnąca i delikatnie oświetlona łazienka, która sprzyja relaksowi. Wprowadź pozytywne wibracje w miękkim, ciepłym i przytulnym otoczeniu, podczas gdy odpoczywasz i uwalniasz się od obciążeń dnia.

Bezpieczne używanie

Bezpieczeństwo jest absolutnie kluczowe! Ciesz się magią światła świec bez żadnych obaw, pamiętając jednocześnie, aby umieszczać je na stabilnej podstawcę, w świeczniku lub na tacy z dala od rąk dzieci. Dodatkowa wskazówka: unikaj umieszczania ich w pobliżu źródła ciepła lub na bezpośrednim działaniu promieni słonecznych oraz upewnij się, że są one zawsze odległe od siebie o co najmniej 10 centymetrów. Dzięki temu osiągniesz najlepsze efekty podczas spalania.